http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

   Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

GIMNAZJALISTO!

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • nowy kierunek!!!
  Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

UWAGA GIMNAZJALIŚCI!!!
SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA W KLASACH:
- TECHNIK MECHATRONIK
- TECHNIK ELEKTRYK
- TECHNIK URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH
- TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 • Szanowni Rodzice! Kolejny rok nauki z  Państwa i naszymi :) dzieciakami już za nami. Był to rok realizacji projektów unijnych, zagranicznych wyjazdów, konkursów, dodatkowych zajęć, zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji, a w końcu był to rok wytężonej pracy. Dzięki Państwa zaangażowaniu, naszej pracy, a przede wszystkim zdolnościom i pracowitości naszych uczniów, tak wielu z nich osiągnęło bardzo dobre i dobre wyniki w nauce. Już teraz możemy się pochwalić kandydatem do Stypendium Prezesa Rady Ministrów i kilkoma "czerwonymi paskami" w szkole. Wszystkim naszym dzieciakom, które osiągnęły tak dobre wyniki - serdecznie gratuluję!!! Bardzo Państwu dziękuję za współpracę, zaangażowanie w życie szkoły i wiele cennych uwag, które mogłam od Państwa usłyszeć w ciągu roku szkolnego. Mam nadzieję, że tak dobrze będzie nam się współpracowało także w następnych latach. Wszystkim naszym uczniom, Rodzicom życzę udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu.                                                                Dorota Stefaniak - Dyrektor Szkoły

 • Uczniowie wyjechali na wycieczkę do Londynu....(więcej.....)
 • Pierwsz grupa uczniów pojechała do Niemiec w ramach programu Erasmus...(więcej.....)
 • List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

OGŁOSZENIA

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018 jest dostępny w zakłądce SZKOŁA/Dokumenty

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji zakończenia roku szkolnego

Firma Schindler zagospodarowała korytarz na I piętrze...

Kurator o finale konkursu o Józefie Piłsudskim...

Remont pracowni Elektrotechniki i Elektroniki...

Studniówka 2017 w obiektywie Dziennika Łódzkiego...

DZIENNIK ŁÓDZKI PISZE O NAS....

RANKING ŁÓDZKICH TECHNIKÓW - awans na 4 miejsce w Łodzi

NOWI PATRONI I PARTNERZY NASZEJ SZKOŁY!!!
W październiku podpisaliśmy patronat z firmą Schindler - światowym producentem urządzeń dźwigowych. Firma szczególną opieką i wsparciem otoczy uczniów klasy nowego kierunku technik urządzeń dźwigowych. Mamy nadzieję, że wspólnie zrealizujemy wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, a dobrze wykształceni i zawodowo przygotowani absolwenci tego kierunku już za kilka lat będą zapełniać lukę na łódzkim rynku pracy.