http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

OD 18.01 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ODBYWAJĄ SIĘ W SZKOLE WEGŁUG UZGODNIONEGO PLANU

 

Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

 

Zapraszamy Was do wirtualnego poznania szkoły.
Obejrzyj, podejmij decyzję i wybierz naszą szkołę!!!

Czekamy na Ciebie!!

 

CZAS NA POWAŻNE DECYZJE -
WYBIERZ SWÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

 

 

 

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI I WASI RODZICE!!
W TYM MIEJSCU, NA NASZEJ STRONIE BĘDĄ POJAWIAŁY SIĘ WAŻNE DLA WAS INFORMACJE.
ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO SPACERU PO SZKOLE.
TERMINY REKRUTACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ...

                             

 

JESTEŚMY SZKOŁĄ DOBRYCH ZAWODÓW

 

 

  

ZWYKŁA HISTORIA, NIEZWYKŁEJ SZKOŁY

 

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW   

 • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
  podsumowaliśmy pół roku nauki w tym roku szkolnym. Cieszy nas ogromnie fakt, że bardzo wielu uczniom udało się osiągnąć wysokie wyniki w nauce (poniżej 23 najlepszych w szkole). Mimo wielu trudności, które niesie za sobą zdalne nauczanie, dokładamy wszelkich starań i ogrom zaangażowania nauczycieli, aby wszyscy uczniowie zakończyli ten rok pomyślnie. Cieszy fakt, że nasze dzieciaki znów zakwalifikowały się do kolejnej edycji programu "Zawodowcy w Łódzkiem", a wielu z nich bierze udział w wojewódzkich czy ogólnopolskich konkursach organizowanych w tym trudnym czasie. Dziękuję Rodzicom za wsparcie, dobrą współpracę i pomoc przy rozwiązywaniu spraw trudnych.
  Szanowni Państwo,
  rozpoczynamy promocję szkoły i w związku z tym zwracam się do Państwa i Naszych Uczniów z prośbą. Jeśli jesteście przekonani, że warto nas polecić, że jesteśmy szkołą, która daje wsparcie - zarekomendujcie nas znajomym, koleżankom i kolegom. Zachęcajcie do odwiedzenia nas w wirtualnym spacerze, który jest już na naszej stronie i cyklicznych, wirtualnych "drzwi otwartych" których terminy będą podawane w informacjach dla ósmoklasistówPaństwa i Wasze Drodzy Uczniowie dobre zdanie o nas, jest dla nas najlepszą reklamą i rekomendacją.
                                                           Pozdrawiam
                                                     Dorota Stefaniak
                                                     Dyrektorka Szkoły

 • NAJLEPSI UCZNIOWIE I SEM. 2020-2021.....
 • UBEZPIECZENIE UCZNIÓW NA ROK 2020/2021.....     
 • Dyżury Poradni.....
 • Informacja Centrum Świadczeń Socjalnych
  dotycząca świadczenia 500+, 300+....

 • Pomoc materialna dla uczniów od września 2020
  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 TERMIN SKŁADANIA WIONISKÓW UPŁYWA W DNIU 7 WRZEŚNI 2020R.
  Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być wyższa niż 528 zł netto na osobę w rodzinie.

 • informacja
  stypendium
  Wniosek
  stypendium szkolne
  informacja
  zasiłek
  Wniosek
  zasiłek szkolny
  Harmonogram
  dyżurów
 • Konta w usłudze OFFICE 365 dla rodziców
  Wszystkich rodziców zainteresowanych uzystaniem dostępu do usług pakietu OFFICE 365 prosimy o kontakt za pośrednictwem DZIENNIKA ELEKTRONIOCZNEGO z administratorem p. Krzysztofem Adamczewskim

 • Klauzula Informacyjna - Monitoring......

 • RADA RODZICÓW
  wpłaty na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto
  09 1560 0013 2028 0050 2881 1001
  Rada Rodziców przy Zespole Szkół Edukacji Technicznej
  91-212 Łódź, ul. Warecka 41
  NIP 947-18-58-968

 • Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

     
   

OGŁOSZENIA

Zawodowcy w Łódzkiem - Pięciu naszych uczniów: Bartek Nowak kl. 2 Tmo, Mikołaj Piesiak kl. 2 Tmo, Stasiek Rapacki kl. 2 Tmo, Dawid Walot kl. 2 Tmo i Krzysiek Woś z kl. 4 Tin zostali stypendystami III edycji programu "Zawodowcy w Łódzkiem - stypendia dla najzdolniejszych". Bardzo się cieszymy i gratulujemy!!

GAZETKA - NUMER SPECJALNY.....

Absolwenci szkoły z podstawy programowej 2012 (egzaminy jednoliterowe) chcący zdawać egzamin w sesji czerwiec-lipiec 2021 termin składania deklaracji upływa z dniem 21 lutego 2021 
Deklaracje pobrać można ze strony szkoły zakładka – Szkoła - Dokumenty 

Poradnia dla Młodzieży wspiera tegorocznych Maturzystów .......

PORADNIK MATURZYSTY 2021.......

"SZKOŁA DLA PRACODAWCÓW - PRACODAWCY DLA SZKOŁY"
- z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza szkoła w obszarze "Budownictwo, drogownictwo i instalacje budowlane" została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Sukces osiągnęliśmy razem z firmą Galmet - naszym długoletnim patronem. Pamiątkową statuetkę już otrzymaliśmy. Tym bardziej cieszy nas ten fakt, ponieważ w poprzedniej edycji konkursu, otrzymaliśmy dwa wyróżnienia - teraz nasza współpraca z Galmetem sprawiła, że zostaliśmy laureatem konkursu. (czytaj więcej........)

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ IMMERGAS.W dniu 15 grudnia firma Immergas przekazała na potrzeby szkoły 11 komputerów i pompę ciepła. Cały sprzęt służyć będzie naszym uczniom w pracowni OZE. Nową pracownią opiekować się będzie pani Monika Kasprzak, której zaangażowanie i praca przyczyniły się do tworzenia kolejnej, nowoczesnej, szkolnej pracowni, która służyć będzie do kształcenia techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Pan Jakub Kapuśniak - Manager ds. rozwoju OZE przekazał na ręce Dyrektor Szkoły Doroty Stefaniak sprzęt i list intencyjny, który jest początkiem dobrej współpracy Szkoły i firmy Immergas. Za przekazany nam sprzęt - bardzo dziękujemy!! (czytaj więcej........)

APEL pełnomocniczki prezydenta m. Łodzi ds. Równego Traktowania

ZASADY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW W ZESPOLE SZKÓŁ EDUKACJI TECHNICZNEJ.....(czytaj dalej)...

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "SZKOŁA DLA PRACODAWCÓW - PRACODAWCY DLA SZKOŁY"
W VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły", organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie nasza szkoła zdobyła dwa wyróżnienia!!
W dniu 6 lutego, w Warszawie Dyrektor Szkoły Dorota Stefaniak odebrała z rąk przedstawicielki MEN dwa wyróżnienia........

INTERWENCYJNY TELEFON ZAUFANIA


Całodobowa bezpłatna infolinia
dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - 800 080 222