http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

 

Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

 


DRODZY ÓSMOKLASIŚCI
Zapraszamy Was do wirtualnego poznania szkoły.
Obejrzyj, podejmij decyzję i wybierz naszą szkołę!!!

Czekamy na Ciebie!!

CZAS NA POWAŻNE DECYZJE -
WYBIERZ SWÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

 

 

 

 

Informacje dla kandydatów do klas I:

SĄ JESZCZ WOLNE MIEJSCA WE WSZYSTKICH KIERUNKACH KSZTAŁCENIA!!!

Przypominamy, że od 13.08 do 18.08 do godz.15.00
należy potwierdzić wolę przyjęcia do szkoły w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu.

Niezależnie od godzin pracy sekretariatu uczniowskiego wszelkie dokumenty związane z naborem można dostarczać 
od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-13.00. 

     

 

JESTEŚMY SZKOŁĄ DOBRYCH ZAWODÓW

 

 

  

ZWYKŁA HISTORIA, NIEZWYKŁEJ SZKOŁY

 

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 • NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020.....
 • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
  26 czerwca powinniśmy się spotkać wszyscy na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Niestety, z uwagi na panującą sytuację nie będę mogła spotkać się z Wami, wraz z wychowawcami wręczyć nagrody i pogratulować tym, którzy osiągnęli w tym roku najwyższe wyniki. Był to dla nas wszystkich trudny rok, a szczególnie ostatni okres czasu był prawdziwym wyzwaniem dla nauczycieli i uczniów. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągniemy z tej sytuacji wnioski, które pozwolą nam jeszcze lepiej stawiać czoła takim wyzwaniom.
  Szanowni Państwo jestem niezwykle dumna, że w tym roku szkolnym pięciu uczniów osiągnęło średnią powyżej 5,0. Są to: Radek Wasiak, Stanisław Rapacki, Krzysztof Woś, Maksym Antoniuk, Dawid Walot. 11 uczniów otrzymuje promocję z czerwonym paskiem!!! Bardzo serdecznie gratuluję Rodzicom Radka Wasiaka i Justyny Kupisz - naszych kandydatów do stypendium Prezesa Rady Ministrów (Radek jako kandydat 4 letniego technikum; Justyna - kandydatka 5 letniego technikum).
  Nasz patron, firma SCHINDLER ufundowała wyjątkowe nagrody dla najlepszych uczniów kierunku technik urządzeń dźwigowych.
  W tym miejscu chciałam także podziękować Panu Piotrowi Gandziarskiemu, który przez ostatnie cztery lata służył szkole pomocą i dobrym wsparciem. Pana Piotra uhonorowaliśmy odznaką "Przyjaciel Wareckiej".
  Drodzy Rodzice, Uczniowie, mam ogromną nadzieję, że we wrześniu wszyscy spotkamy się na rozpoczęciu roku. Rodzicom bardzo dziękuję za współpracę, wiele cennych uwag i dobrych słów, które zawsze są dla nas motywacją i przyczynkiem do zmian na lepsze. Uczniom życzę odpoczynku.
                                                   Dorota Stefaniak
                                                   Dyrektor Szkoły
 • Dyżury Poradni.....
 • UBEZPIECZENIE UCZNIÓW NA ROK 2019/2020.....     
 • Informacja Centrum Świadczeń Socjalnych
  dotycząca świadczenia 500+, 300+....

 • STYPENDIA SOCJALNE - NOWE ZASADY WYPŁAT..... 

 • Pomoc materialna dla uczniów od września 2019

  informacja
  stypendium
  Wniosek
  stypendium
  informacja
  zasiłek
  Wniosek
  zasiłek
  Harmonogram
  dyżurów

   
 • Konta w usłudze OFFICE 365 dla rodziców
  Wszystkich rodziców zainteresowanych uzystaniem dostępu do usług pakietu OFFICE 365 prosimy o kontakt za pośrednictwem DZIENNIKA ELEKTRONIOCZNEGO z administratorem p. Krzysztofem Adamczewskim

 • Klauzula Informacyjna - Monitoring......

 • RADA RODZICÓW
  wpłaty na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto
  09 1560 0013 2028 0050 2881 1001
  Rada Rodziców przy Zespole Szkół Edukacji Technicznej
  91-212 Łódź, ul. Warecka 41
  NIP 947-18-58-968

OGŁOSZENIA

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW
NA ROK SZKOLNY 2020/2021     
W wykazie znajdują się podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących. Na początku roku szkolnego nauczyciele kształcenia zawodowego poinformują uczniów o podręcznikach, z których uczniowie będą korzystać na przedmiotach zawodowych

UWAGA MATURZYŚCI!!
11 sierpnia będzie ogłoszenie wyników egzaminu maturalnego. Wyniki będą do odbioru tego samego dnia od godz. 10.00. Do dnia 14 sierpnia jesteście zobowiązani złożyć w sekretariacie szkoły oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminów poprawkowych (jeśli taki będzie Wam przysługiwał)"

Szanowni Państwo, uczniowie!!
Wszelkie sprawy związane z pracą sekretariatu i kadr proszę załatwiać drogą mailową lub telefonicznie.

ROZPOCZYNAMY NABÓR DO NOWEGO PROJEKTU 
W zakładce "Projekt unijny: W drodze do zawodowego sukcesu - zdobywamy nowe kwalifikacje i umiejętności" znajduje się krótki opis zadań i prowadzący. Nabór odbywa się na tę chwilę drogą mailową do zajęć nr 1,2,3,4 i 5. Można kontaktować się z prowadzącymi drogą mailową - prowadzą oni zapisy chętnych, odpowiedzą na ewentualne pytania, przybliżą tematykę zajęć. Liczy się kolejność zgłoszeń!

SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI 2019
Miło nam poinformować, że w dniu 6.03 w Warszawie, zastępca dyrektor szkoły - Pan Leszek Brych i Pani Monika Kasprzak odebrali dyplom potwierdzający uznanie projektu "Nowe kwalifikacje i umiejętności - przyszły sukces na rynku pracy techników OZE".........

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE "SZKOŁA DLA PRACODAWCÓW - PRACODAWCY DLA SZKOŁY"
W VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły", organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie nasza szkoła zdobyła dwa wyróżnienia!!
W dniu 6 lutego, w Warszawie Dyrektor Szkoły Dorota Stefaniak odebrała z rąk przedstawicielki MEN dwa wyróżnienia........

Miło nam poinformować, że nasz patron - firma Schindler przekazała dla naszych uczniów kierunku technik urządzeń dźwigowych sprzęt, który z pewnością wzbogaci wyposażenie pracowni praktycznej nauki zawodu. Są to: elementy sterowania - kasety, sterowniki, skrzynki sterujące, elementy zabezpieczające, zderzaki, koło linowe, elementy ryglujące, chwytaki.
Bardzo dziękujemy!

STUDNIÓWKA 2020 W OBIEKTYWIE DZIENNIKA ŁÓDZKIEGO.......

Z ogromną satysfakcją informujemy, że pięciu naszych uczniów w kolejnej edycji projektu "Zawodowcy w Łódzkiem - stypendia dla najzdolniejszych na BIS" zakwalifikowało się do programu i otrzyma stypendia na realizację planów, rozwój zawodowy i zgłębianie swoich pasji. Są to:
Damian Bienias - kl. II Tod
Paweł Burzyński - kl. III Toe
Michał Danecki - kl. II Tem
Mateusz Koroch - kl. II Tod
Gabriel Michalak - kl. III Toe

Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

INTERWENCYJNY TELEFON ZAUFANIA


Całodobowa bezpłatna infolinia
dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - 800 080 222