http://warecka.edu.pl/technikum-technik-mechanik

     Witamy na stronie naszej szkoły 

 

Szkoła mieści się na terenie Teofilowa przemysłowego, w odległości ok. 100m od ul. Aleksandrowskiej. Dogodny dojazd autobusami z Aleksandrowa i Zgierza. Dwa przystanki tramwajowe do stacji PKP Łódź-Żabieniec. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych klasopracowniach i pracowniach specjalistycznych. Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywają się we własnych warsztatach szkolnych. Są to bardzo duże warsztaty, w których zajęcia odbywają uczniowie również z innych łódzkich szkół. Są one bogato wyposażone we wszystkie niezbędne do realizacji procesu dydaktycznego maszyny i urządzenia. 

GIMNAZJALISTO!

Prowadzimy nabór w następujących zawodach:

TECHNIKUM

 • Technik mechanik
 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik
 • Technik informatyk
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
 • Technik urządzeń dźwigowych

BRANŻOWA SZKOŁA
I STOPNIA:

 • Mechatronik
 • Elektromechanik 

 

UWAGA GIMNAZJALIŚCI!!!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w klasach:
- technik informatyk                - technik mechatronik
- technik mechanik                  - technik elektryk
- urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
- technik urządzeń dźwigowych

JESTEŚMY SZKOŁĄ DOBRYCH ZAWODÓW

 

  

ZWYKŁA HISTORIA, NIEZWYKŁEJ SZKOŁY

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 • Szanowni Rodzice,
  Bardzo szybko upłynął kolejny rok nauki. Choć na podsumowania przyjdzie jeszcze pora, już teraz z pewnością mogę Państwu powiedzieć, że był to rok dla nas wszystkich bardzo pracowity, ale przede wszystkim był to czas sukcesów naszych dzieciaków. Aż pięciu naszych uczniów osiągnęło średnią ocen (powyżej 4,75), która predysponowałaby ich do stypendium Prezesa Rady Ministrów - niestety kandydat ze szkoły może być tylko jeden!
  Nasze dzieciaki zdobywały laury w wojewódzkich konkursach, międzynarodowych zawodach sportowych, angażowały się w działalność wolontariatu, brały udział w realizacji projektów unijnych, przygotowywały szkolne uroczystości i imprezy. My zostaliśmy wyróżnieni dyplomami "Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości". To był po prostu dobry rok!!
  Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za współpracę, życzę dobrych wakacji i oczywiście zapraszam na zakończenie roku szkolnego!
  Dorota Stefaniak
  Dyrektor Szkoły
 • NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE......
 • Program "Dobry Start" - wyprawka 300 zł dla ucznia....
 • BĘDZIEMY REALIZOWAĆ KOLEJNY, UNIJNY PROJEKT!!!!
  Twoje nowe kwalifikacje - przyszły sukces na rynku pracy
  Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że będziemy realizować kolejny, unijny projekt zawodowy: "Twoje nowe kwalifikacje - przyszły sukces na rynku pracy". Projekt realizowany będzie od wiosny 2018r.
  Zajęcia dla uczniów rozpoczną się już od września. Projekt dedykowany jest uczniom kierunków: technik elektryk, technik mechatronik, technik urządzeń dźwigowych, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik mechanik. Nowoczesny sprzęt, jeszcze ciekawsze zajęcia, dodatkowe kwalifikacje i umiejętności - to wszystko czeka naszych uczniów i tych gimnazjalistów, którzy wybiorą naszą "Warecką", aby tu kontynuować naukę. 
  O realizacji i szczegółach na bieżąco będziemy informować na stronie szkoły.
 • RADA RODZICÓW
  wpłaty na Radę Rodziców można dokonać przelewem na konto
  09 1560 0013 2028 0050 2881 1001
  Rada Rodziców ZSP 20
  91-212 Łódź, ul. Warecka 41

OGŁOSZENIA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 3.09.2018
Klasy II, III i IV - godzina 9.30
Klasy I             - godzina 10.30

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I  2018/19

W kolejnej edycji Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, Dyrektor Dorota Stefaniak otrzymała Złoty Certyfikat Twórczego Dyrektora Szkoły Zawodowej, a tytułem Kreatora Kompetencji Społecznych została wyróżniona pani Izabela Czyżewska - Dyrała....
Otrzymaliśmy dwa wyróżnienia w III edycji konkursu "Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości".....
Z ogromną radością informujemy, że jeden z naszych patronów, firma F&F Filipowski sp.j. została uhonorowana prestiżową nagrodą "Pracodawca wspierający i kreujący edukację 2017". Właściciel firmy, pan Rafał Filipowski odebrał statuetkę Łabędzia z rąk Pana Prezydenta Tomasza Treli na uroczystej gali zorganizowanej przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Laureatami tego konkursu zostały także firmy: Schindler i Urząd Dozoru Technicznego. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!!!....
 Uczniowie klasy 2 Toe (o profilu technik elektryk) zdobyli I miejsce w wojewódzkim konkursie pn.: "Najlepsza praca modelowo - konstrukcyjna w szkołach elektrycznych i elektronicznych"....
W grudniu 2017 roku, ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Łódzkiego sfinansowano wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej.
Studniówka 2018 w obiektywie Dziennika Łódzkiego