ROK SZKOLNY 2023/2024

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR OPIEKUN TERMINY ZGŁOSZEŃ WYNIKI
Czuję chemię, 3 edycja    p. A. Mikołajczyk  maj 2024  
Olimpiada wiedzy o ZUS
"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych
   p. I. Kruszewska
 p. G. Woźniak
 28.11. 2023 - etap szkolny  
Matematyka Moja Pasja Uniwersytet Łódzki  p. E. Zamojska
 p. M. Maj-Rudnicka
   
Kangur Matematyczny  

 p. E. Zamojska
 p. M. Maj-Rudnicka

   
Wojewódzkiego Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół Zawodowych    p. M. Turała    
Olimpiadę Statystyczną GUS  p. E. Zamojska    
Olimpiada Elektroników i Mechatroników ELEKTROMECHATRON    p. M. Kasprzak     
Olimpiada Języka angielskiego    p. M. Krajewska-Nieckarz    
AKADEMIA SERGO
konkurs negocjacji w  języku angielskim
   p. M. Krajewska-Nieckarz
 p. D. Lewińska
  II miejsce - Nikola Witkowska i Szymon Kapica z klasy 2 in 
Klawiaturowe Wyzwanie Stowarzyszenie Inerinfo Polska p. Jacek Jurek   18 miejsce w kraju i I miejsce wśród drużyn startujących w Łodzi - Julian Jaworski, Tymon Mikołajczyk, Jan Stępień, Marcin Małyska
Najlepsza praca modelowo - konstrukcyjna Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego p. D. Mikołajczyk    II miejsca ex aequo zajęły zespoły: Kuba Atłas, Oskar Kozak i Patryk Kujawski z klasy 1om  oraz Jakub Brochocki i Jakub Górtatowski z klasy 2mt

 

ROK SZKOLNY 2022/2023

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR OPIEKUN TERMINY ZGŁOSZEŃ WYNIKI
KANGUR MATEMATYCZNY    p. M. Maj - Rudnicka  

wyróżnienie   w kategorii Junior - Adam Bęckowski
najlepszy wynik w kategorii Student - Maksymilian Nowak

MATEMATYKA MOJA PASJA    p. M. Maj - Rudnicka    żaden uczeń nie doszedł do etapu finałowego
DZIEŃ LICZBY PI    p. E. Zamojska,
 p. M. Maj - Rudnicka
 

 I miejsce Adam Abramczyk,
wyróżnienie - Adam Bęckowski

BOSH - JUNKERS SZKOLI    p. M. Kasprzak   Natalia Sęda uzyskała najlepszy wynik w etapie szkolnym
MŁODY EINSTEIN  Politechnika Śląska – Instytut   Fizyki  p. I. Frąc  do 31-12-2022 uczniowie nie przeszli do etapu drugiego
NAJLEPSZA PRACA
MODELOWO - KONSTRUKCYJNA
 ŁCDNiKP  p. D. Mikołajczyk  do 31-10-2022

 Rafał Jasiak z kl. 1 mt
- I miejsce w województwie
 Tomasz Cholewiński, Mateusz Bieniek i Norbert Majewski
- II miejsce w województwie

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH    p. M. Turała   Konstanty Ochman - nie zakwalifikował się do finału
TURBOLANDESKUNDE - konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych    p. B. Wielkopolan   Uczniowie klasy 3 inf brali udział w etapie regionalnym
MISTRZ TECHNIKI TO JA   opiekę sprawuje p. D. Mikołajczyk   Wyróżnienie zdobył Rafał Jasiak z kl. 1 mt
OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ  Naczelna Organizacja   Techniczna  p. D. Mikołajczyk  do 14-10-2022

Do zawodów okręgowych zakwalifikowali się:
1.Mateusz Bieniek
2. Kacper Bogusz
3. Zuzanna Brochocka
4. Julia Kwapniewska
5. Jakub Oziminski
6. Mikołaj Piesiak
7. Patrycja Siedlec
8. Dominik Zybert

FIZYCZNE SCIEŻKI  Narodowe Centrum Badań  Jądrowych w Świerku  p. I. Frąc  do 31-10-2022 Bieniek Mateusz, Cholewiński Tomasz, Majewski Norbert klasa 2 ed zajęli 3 miejsce w Polsce
OLIMPIADA WIEDZY O ELEKTROTECHNICE I ENERGETYCE EDU-ELEKTRA    p. M. Kasprzak   Michał Łytka z kl.4 deo i Adam Pietrzak z kl. 4 deo zostali laureatami i zajęli III miejsce. Mikołaj Ledwoch z kl. 4 deo zajął V miejsce, a Wiktor Zuchniewicz z kl. 3 tmu VI

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

KANGUR MATEMATYCZNY opiekę sprawuje p. M. Maj - Rudnicka Antoni Rusek z kl. 1 in - wyróżnienie
MATEMATYKA MOJA PASJA opiekę sprawuje p. M. Maj - Rudnicka  
DZIEŃ LICZBY PI opiekę sprawują panie: E. Zamojska, M. Maj - Rudnicka  
BOSH - JUNKERS SZKOLI opiekę sprawuje p. M. Kasprzak grupa uczniów otrzymała dyplom za wybitne osiągnięcia w programie
  EL - PUK opiekę sprawuje p. M. Kasprzak V miejsce w Polsce zajęła grupa uczniów z kl. 3 deo
  MISTRZ TECHNIKI TO JA opiekę sprawuje p. D. Mikołajczyk Patryk Polak i Kajetan Wtorkiewicz z kl. 1 om - I miejsce w województwie
MŁODY EINSTEIN opiekę sprawuje p. I. Frąc Mateusz Bieniek - Tomasz Cholewiński z kl. 1 ed - II miejsce w Polsce
NAJLEPSZA PRACA MODELOWO - KONSTRUKCYJNA opiekę sprawuje p. D. Mikołajczyk

III miejsce w województwie zajęli uczniowie: Wojciech Golasiński, Rafał Muszyński i Mateusz Strójwąs z kl. 3 deo.

  PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH opiekę sprawuje p. M. Turała  
TURBOLANDESKUNDE - konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych opiekę sprawuje p. B. Wielkopolan  grupa uczniów zakwalifikowała się do etapu regionalnego
MEIN BERUF IST SPITZE!
(Mój zawód jest super!)
opiekę sprawuje p. B. Wielkopolan Zuzanna Brochocka z kl. 3 mtm - wyróżnienie
  MYŚL KREATYWNIE - ZOSTAŃ WYNALAZCĄ opiekę sprawuje p. D. Mikołajczyk Patryk Polak i Kajetan Wtorkiewicz z kl. 1 om - I miejsce w województwie 
  UNDERSTAND opiekę sprawuje p. D. Lewińska Anna Janczak z kl. 3 Tin - III miejsce w Polsce i I miejsce w województwie