Ze względu na ewentualne zmiany w planie wynikające z przydziału zastępstw, prosimy rodziców o wcześniejsze zapowiedzenie wizyty (za pośrednictwem uczniów lub telefonicznie (42) 652‑18‑60). Dyrektor szkoły p. Dorota Stefaniak i z‑ca p. Leszek Brych obecni są codziennie, wizyty także prosimy uzgadniać telefonicznie.  

L.p. Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela termin
1.  j.angielski  Marzena Kwiecień  Pt 1200 1300
2.  j. polski  Maja Turała  
3.  przedmioty elektryczne  Włodzimierz Kmiecik  Śr 1300 1345
4.  przedmioty elektryczne  Przemysław Tabaka  
5.  geografia - przeds  Izabela Kruszewska  Pt  910 955
6.  matematyka  Krystyna Działak  Wt 1100 1145
7.  historia WOS  Aleksandra Buzar  Pt 1005 1050
8.  przedmioty zawodowe  Małgorzata Kasprzak  Pn 1200 1250
9.  j. niemiecki  Izabela Czyżewska  Pt 1300 1430
10.  przedmioty informatyczne      Jacej Jurek  Pn 1105 1145      
11.  przedmioty informatyczne  Krzysztof Adamczewski  Śr 1540 1630
12.  fizyka  Izabela Frąc

 

13.  j. angielski  Dorota Lewińska  
14.  biologia chemia  Aleksandra Mikołajczyk

 Śr 910   955
 Pt 1000 1050

15.  matematyka  Grażyna Mandecka  Cz 1300  1345
16.   przedmioty informatyczne  Grzegorz Ciągło  Pn 1440  1530
17.  WF/informatyka  Jarosław Duras  Pn 725  900
18. geografia - przeds  Grażyna Woźniak  Wt 1300  1345
19.  j. polski  Anna Kwiatkowska

 Śr 1250  1345 

20.  przedmioty elektryczne  Damian Mikołajczyk

Wt  1205  1250

21. przedmioty mechatroniczne  Tomasz Markiewicz Cz  1800  1845
22. WF  Michał Mamełka  
23. EDB  Barbara Mamełka  Cz  1535  1630
24. WF  Tatiana Przybyłowska  Śr 1005  1050
25. przedmioty zawodowe  Leszek Brych  Pn 1005 1050
26. BHP - przedmioty zawodowe  Włodzimierz Drewnowski  Pn 1205 1250
27. przedmioty zawodowe  Andrzej Grajlich  Pt 1450 1535
28. przedmioty zawodowe  Małgorzata Hoffner  Pn 1005 1050
29. przedmioty zawodowe  Robert Klarecki  Wt 910   950
30. przedmioty zawodowe  Krzysztof Lauba  Pn 1300 1345
31. przedmioty zawodowe  Tadeusz Klimczak  Śr 1100  1145