GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

L.p.

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny dyżuru

Określenie tygodnia dyżuru.

1

Adamczewski Krzysztof

środa

15.35 - 16.35

*

2

Augustyniak Krzysztof

środa

13.00 – 14.00

*

3

Brych Leszek

poniedziałek

14.40 - 15.40

*

4

Czyżewska-Dyrała Izabela

wtorek

13.55 - 14.50

*

5

Drewnowski Włodzimierz

środa

13.50 – 14.50

*

6

Duras Jarosław

wtorek

13.55 – 14.55

*

7

Fisiak Przemysław

wtorek

15.35 – 16.35

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

8

Frąc Izabela

czwartek

14.50 – 15.50

*

9

Grajlich Andrzej

poniedziałek

15.35 – 16.35

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

10

Höffner Ferdynand

środa

15.35 – 16.35

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

11

Jarzębiński Robert

czwartek

15.30 – 16.30

*

12

Jurek Jacek

czwartek

13.45 – 14.45

*

13

Kasprzak Monika

środa

14.45 – 15.45

*

14

Klarecki Robert

wtorek

15.35 - 16.35

*

15

Klimczak Tadeusz

środa

14.30 - 15.30

*

16

Kmiecik Piotr

piątek

14.00 – 15.00

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

17

Krajewska – Nieckarz Małgorzata

wtorek

13.00 – 14.00

*

18

Kruszewska Izabela

środa

15.00 - 16.00

*

19

Kwiatkowska Anna

czwartek

14.40 - 15.35

*

20

Kwiecień Marzena

czwartek

12.00 – 13.00

*

21

Laskowski Grzegorz

wtorek

12.50 – 13.50

W każdy czwarty tydzień miesiąca.

22

Lauba Krzysztof

wtorek

17.30 – 18.30

*

23

Lewińska Dorota

środa

13.45 – 14.45

*

24

Maj – Rudnicka Marta

środa

14.00 – 15.00

*

25

Mamełka Michał

czwartek

15.30 – 16.30

*

26

Markiewicz Tomasz

poniedziałek

19.30 – 20.30

W każdy pierwszy, drugi i trzeci tydzień miesiąca.

27

Mikołajczyk Aleksandra

czwartek

14.50 – 15.50

*

28

Mikołajczyk Damian

piątek

14.50 – 15.35

*

29

Nadolski Łukasz

poniedziałek

14.50 – 15.50

*

30

Nycz Małgorzata

poniedziałek

14.40 – 15.40

W każdy pierwszy tydzień miesiąca.

31

Podeszwa Adam

piątek

14.40 – 15.40

*

32

Przybyłowska Tatiana

piątek

14.40 – 15.40

*

33

Pytko Robert

wtorek

13.00 – 14.00

*

34

Sobiński Damian

poniedziałek

13.55 – 14.55

*

35

Stanisławski Witold

wtorek

13.00 – 14.00

*

36

Stefaniak Dorota

poniedziałek

13.30 – 14.30

*

37

Stelmasiak Agnieszka

piątek

14.00 – 15.00

*

38

Szostak Damian

wtorek

15.00 – 16.00

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

39

Tabaka Przemysław

poniedziałek

16.30 – 17.30

W każdy drugi i czwarty tydzień miesiąca.

42

Turała Maja

Piątek

14.40 – 15.40

*

43

Wielkopolan Bogusława

poniedziałek

15.35 – 16.35

*

44

Wolniewicz Jarosław

środa

12.50 – 13.50

W każdy czwarty tydzień miesiąca.

45

Woźniak Grażyna

wtorek

13.45 - 14.45

*

46

Zamojska Edyta

wtorek

15.35 – 16.35

*

*- w każdym tygodniu