KURSY REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU "DOŚWIADCZONY UCZEŃ"

Harmonogram kursu SEP:

Prowadzący - Damian Mikołajczyk
Grupa1
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

Godziny realizacji

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

Data

22.10.16

29.10.16

5.11.16

19.11.16

26.11.16

3.12.16

Grupa2
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

Godziny realizacji

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

Data

4.02.17

18.02.17

4.03.17

11.03.17

25.03.17

1.04.17

 

Spawanie metodą MAG.

Grupa3 Okres realizacji:  I. 2017 r. - XII. 2017 r.
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Godziny realizacji

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

Data

04.02.17

18.02.17

04.03.17

18.03.17

08.04.17

22.04.17

13.05.17

27.05.17

09.09.17

23.09.17

07.10.17

21.10.17

21.10

04.11.17

18.11.17

 

Odnawialne źródła energii

Grupa3.               Okres realizacji:  I. 2017 r. – III. 2017       Zajęcia odbywają się we wtorki (4 godz. x 10 = 40 godz.)
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Godziny realizacji

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

Data

03.01.17

10.01.17

07.02.17

14.02.17

21.02.17

28.02.17

07.03.17

14.03.17

21.03.17

28.03.17

 

Spawanie metodą TIG

Grupa1..
Prowadzący zajęcia: Sławomir Gajzler      Okres realizacji:  X. 2016 r. – XII. 2016 r.
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Godziny realizacji

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

Data

08.10.16

09.10.16

22.10.16

23.10.16

05.11.16

06.11.16

19.11.16

20.11.16

03.12.16

04.12.16

10.12.16

11.12.16

 

Spawanie metodą TIG.

Grupa2.               Okres realizacji:  I. 2017 r. - XII. 2017 r.
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Godziny realizacji

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

07.00-15.00

Data

04.02.17

18.02.17

04.03.17

18.03.17

08.04.17

22.04.17

13.05.17

27.05.17

09.09.17

23.09.17

07.10.17

21.10.17

 

Harmonogram zajęć z doradztwa zawodowego

Prowadzący Leszek Brych
Grupa1

L.p.

1

2

3

4

Godziny realizacji

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

Data

25.10.16

15.11.16

29.11.16

13.12.16


Grupa2

L.p.

1

2

3

4

Godziny realizacji

15.30-17.30

14.30-16.30

15.30-17.30

14.30-16.30

Data

10.01.17

1101.17

31.01.17

01.02.17


Grupa3

L.p.

1

2

3

4

Godziny realizacji

15.30-17.30

14.30-16.30

15.30-17.30

14.30-16.30

Data

14.02.17

15.02.17

28.02.17

1.03.17


Grupa4

L.p.

1

2

3

4

Godziny realizacji

15.30-17.30

14.30-16.30

15.30-17.30

14.30-16.30

Data

14.03.17

15.03.17

28.03.17

29.03.17


Harmonogram szkolenia "Zaawansowane metody lutowania i napraw pakietów elektronicznych" i „Pakiety elektroniczne z komponentami Ball Grid Array w praktyce”

Grupa 1A
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

Godziny realizacji

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

Data

17.10.16

18.10.16

19.10.16

20.10.16

21.10.16

22.10.16

2.02.17

3.02.17


Grupa 1B
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

Godziny realizacji

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

Data

2.11.16

3.11.16

4.11.16

7.11.16

8.11.16

9.11.16

20.03.17

21.03.17


Grupa 1AII
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

Godziny realizacji

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

Data

13.02.17

14.02.17

15.02.17

26.02.17

27.02.17

28.02.17

9.03.17

10.03.17


Grupa 1BII
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

Godziny realizacji

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

Data

15.05.17

16.05.17

17.05.17

18.05.17

19.05.17

20.05.17

29.05.17

30.05.17


PROJEKTOWANIE W PROGRAMIE SOLID WORKS:

prowadzący: Ferdynand Hoffner
Terminy zajęć:

L.p.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Godziny realizacji

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

Data

2.03.17

6.03.17

7.03.17

9.03.17

13.03.17

14.03.17

16.03.17

20.03.17

21.03.17

23.03.17

27.03.17

28.03.17

30.03.17

3.04.17

4.04.17

6.04.17