9 czerwca w Pałacu Poznańskiego odbyła się uroczystość podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Galę przygotowało Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Była to dla szkoły wyjątkowa uroczystość, ponieważ aż trzy certyfikaty znalazły się w "naszych rękach", a czwarty trafił do jednego z naszych patronów. Certyfikat NAUCZYCIELA INNOWATORA otrzymała PANI BOGUSŁAWA WIELKOPOLAN, ZSET jako organizacja został uhonorowany tytułem ORGANIZATOR PROCESÓW INNOWACYJNYCH. Firma IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.  - nasz patron, została wyróżniona tytułem PARTNER PRZYJAZNY EDUKACJI. Tytułem i certyfikatem ORGANIZATOR PROCESÓW INNOWACYJNYCH została uhonorowana DYREKTOR SZKOŁY - DOROTA STEFANIAK.