W VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły", organizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie nasza szkoła zdobyła dwa wyróżnienia!!
W dniu 6 lutego, w Warszawie Dyrektor Szkoły Dorota Stefaniak odebrała z rąk przedstawicielki MEN dwa wyróżnienia w konkursie. W obszarze elektryczno - elektronicznym i teleinformatycznym zdobyliśmy wraz z firmą F&F Filipowski II miejsce (wyróżnienie), a w obszarze mechanicznym razem z UDT Oddział Łódź III miejsce (wyróżnienie). Obecni byli na uroczystości przedstawiciele pracodawców, panowie: Dariusz Kwiatkowski z Urzędu Dozoru Technicznego i Marcin Pryca z firmy F&F, a także Pani Barbara Suchara - główny specjalista z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi.
W konkursie przedstawialiśmy całe spektrum działań, które podejmujemy z naszymi partnerami i patronami, aby kształcenie zawodowe w naszej szkole stało na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że jesteśmy wśród najlepszych szkół w Polsce!

Relacja ze spotkania podsumowującego VI edycję konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”..........