W dniu 12.11.2019 grupa nauczycieli naszej szkoły odbyła szkolenie prowadzone przez naszego patrona - firmę KISAN. KISAN to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych. Jest pierwszym polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych. Instalacje oparte o te technologie cechuje niezawodność, długa żywotność i najwyższa jakość wykonania. Potwierdzają to certyfikaty jakości zgodne z normami ISO, 10-letnia gwarancja niezawodności systemu oraz 50 letni okres użytkowania potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, a przede wszystkim zadowoleni ze współpracy Klienci.

Szkolenie było połączone jednocześnie z warsztatami praktycznymi w łączeniu rur i wykonywania instalacji grzewczej i wodociągowej.

Było to niezwykle cenne doświadczenia. DZIĘKUJEMY!!!