W dniu 02.10.2023 ośmioosobowa grupa nauczycieli przedmiotów zawodowych uczestniczyła w szkoleniu branżowym zorganizowanym w siedzibie Firmy Immergas.
Firma Immergas jest jedną z najbardziej prężnie działających i cenionych firm na rynku europejskim produkująca urządzenia grzewcze, korzystająca z najnowocześniejszych technologii w tej dziedzinie. Immergas specjalizuje się w produkcji kotłów gazowych, kotłów olejowych i pomp ciepła.
Szkolenie miało na celu zapoznanie z nowymi rozwiązaniami stosowanymi w kotłach kondensacyjnych, pompach ciepła i modernizowania budowanych instalacji centralnego ogrzewania dla jak najbardziej efektywnego wykorzystania źródła ciepła.
Warsztaty w Firmie Immergas i zdobyte tam przez nauczycieli nowe doświadczenia są ważnym elementem w procesie edukacji uczniów na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Firma zapowiedziała cykl warsztatów dla uczniów naszej szkoły z dziedziny OZE.
Dziękujemy za przekazaną wiedzę.