8 grudnia w ramach programu " Ucz się w Łodzi" odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie jako Dni Doradztwa Zawodowego.Spotkanie było w Zespole Szkół Ekonomii i Usług im. Natalii Gąsiorowskiej. W spotkaniu uczestniczył wiceprezydent  miasta pan Tomasz Trela oraz  z ŁCDNiKP dyrektor pan Janusz Moos i kierownik pani Anna Sienna oraz z Wydziału Edukacji UMŁ główny specjalista pani Barbara Suchara.
W ramach spotkania zaprezentowali się pracodawcy współpracujący z ZSEiU.
Podpisano porozumienie o współpracy ZSEiU z firmą DHL Parcel przy udziale wiceprezydenta pana Tomasza Treli.
Następnie odbywały się rozmowy zaproszonych gimnazjalistów ze szkół nr 40,43,44,46,47
z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Krzysztof Wardziński i Łukasz Goderski oraz nauczyciel Włodzimierz Kmiecik.