29.04

Pożegnaliśmy klasy IV !!!! Uroczystość zakończenia roku szkolnego była jednocześnie i wzruszająca, i radosna. Żegnając tegorocznych absolwentów pani dyrektor Dorota Stefaniak mówiła, że wszyscy nauczyciele, w ciągu tych czterech lat starali się wyposażyć swoich uczniów i w korzenie, i w skrzydła: korzenie, aby mocno stali na ziemi i realizowali swoje plany, a skrzydła, aby nie bali się marzyć i po te marzenia sięgać. Wszystkim trzem wychowawczyniom (paniom: Aleksandrze Buzar, Izabeli Czyżewskiej, Dorocie Stefaniak) łamał się głos i łza kręciła się w oku, gdy żegnały swoje dzieciaki!!! 
Najlepsi zostali nagrodzeni: z klasy IVTim: Joasia Bal, Bartek Angerman i Grześ Kraszkiewicz, a z klasy IVTe: Kamil Bukowski, Mateusz Mrówka i Mateusz Mazur. 
Wiele ciepłych i pięknych słów usłyszeli nauczyciele od Joasi Bal i Kamila Bukowskiego, którzy w imieniu klas IV żegnali się ze szkołą. 
Zakończenie roku uświetnił występ szkolnego koła teatralnego - fragment "Romea i Julii" brawurowo wystawili uczniowie klas I i III pod opieką pani pedagog Zofii Warzyńskiej - Bartczak. Całą uroczystość przygotowywała pani Anna Kwiatkowska.  
Maturzyści trzymamy kciuki za Wasz egzamin!!!