W wewnątrzszkolnym konkursie pn.: "Najlepszy Realizator w Zespole Szkolnego Radiowęzła" pierwsze miejsce otrzymuje Kacper Filip Bogusz z klasy 4 Tin, tuż za nim na drugim miejscu - Julia Zuzanna Kwapniewska. Trzecie miejsce zajęła Zuzanna Izabela Brochocka.
W kategorii klasowej, za oddaną największą ilość ważnych głosów zwyciężyła klasa 2 mt (mechatronik) p. Doroty Lewińskiej.
W kategorii indywidualnej nagrody otrzymali - Michał Bludnik - klasa 2 mt oraz Robert Tłuścik - klasa 4 Tmo.
Serdecznie gratulujemy!
Konkurs trwał tydzień. Podczas długiej przerwy każdego dnia audycję realizował inny uczestnik. Cała społeczność szkolna głosowała online na swój typ. Nagrody otrzymali także uczniowie oddający głosy w kategorii indywidualnej oraz klasa, która oddała największą liczbę ważnych głosów.