14 czerwca w Pałacu Poznańskiego odbyło się XXX podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Uroczystość zorganizowało Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jesteśmy szczególnie dumni i zadowoleni, ponieważ naszej szkole przypadły dwa certyfikaty. Jeden z nich i tytuł "Kreator Kompetencji zawodowych" dostał pan Damian Mikołajczyk - nauczyciel zawodowych przedmiotów elektrycznych; drugi przypadł szkole, która dostała tytuł "Kreatora Kompetencji Zawodowych" w kategorii grupowej. Certyfikat z rąk łódzkiego Kuratora Oświaty odebrała dyrektor Dorota Stefaniak. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, ponieważ tytuł "Organizacji Innowacyjnej" i stosowny certyfikat otrzymał nasz patron - firma Galmet.