Uczniowie z klasy 2 TUM ( technik mechanik i technik urządzeń dźwigowych) w dniu 15.11.2017 wraz z opiekunami: Włodzimierzem Drewnowskim i Wojciechem Harążką wzięli udział w wycieczce do Fabryki Pierścieni Tłokowych -Prima SA.  Dzięki uprzejmości kierownictwa zakładu zwiedzający mogli zobaczyć najważniejsze działy produkcyjne przedsiębiorstwa. Począwszy od  działu konstrukcyjnego, przez odlewnię  żeliwnych  półfabrykatów, dział obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej, aż po dział kontroli technicznej i magazyn wyrobów gotowych.
Podziękowania za miłe przyjęcie, oprowadzenie nas po zakładzie oraz przekazaną wiedzę  składają pani i panom przewodnikom wdzięczni uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20.