9.12

W dniu dzisiejszym (09.12.2019) w naszej szkole gościliśmy Dyrektora Pionu HR panią Marzenę Fijałkowską i Specjalista ds. Oceny i Rozwoju panią Monikę Siuciak z firmy Schindler Polska
Schindler Polska to patron naszej szkoły. Jest spółką - córką międzynarodowego koncernu Schindler z siedzibą w Szwajcarii. Początek działalności w Polsce datuje się na rok 1928. Ponownie firma weszła na polski rynek w roku 1995, a od roku 1997 działa jako Schindler Polska. Przez cały czas działalności utrzymuje czołową pozycję nie tylko w sprzedaży nowych dźwigów, schodów i chodników ruchomych, ale także w późniejszym ich serwisowaniu.
Nowoczesne rozwiązania technologiczne, niezawodność, wysoka jakość a nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania to cechy wyróżniające produkty firmy Schindler Polska. Możemy je spotkać w naszych domach, urzędach czy galeriach handlowych.
Podczas dzisiejszej prezentacji obecni byli uczniowie klas pierwszych naszej szkoły. Było to pierwsze z zaplanowanych spotkań.
Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w produkcji i serwisowaniu urządzeń dźwigowych.