W dniu 30.10.2018  roku gościliśmy firmę ERGOM z Łodzi.

Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM to polska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku. Założona w roku 1989 roku przez dwóch inżynierów firma wyrosła na lidera i zyskała miano jednej z najlepszych polskich marek na rynku produktów elektrotechnicznych. Jej produkty znane są również za granicą i trafiają do ponad 50 krajów świata.

Uczniowie klas 3-ich: mechatronicy, elektrycy i technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej brali udział w warsztatach szkoleniowych. Po krótkim przygotowaniu teoretycznym przystąpili do działań praktycznych gdzie ćwiczyli obróbkę kabli i przewodów oraz mocowania odpowiednich końcówek stosowanych w rozwiązaniach elektrycznych.

Praca odbywała się na materiałach, narzędziach i sprzęcie dostarczonym przez firmę ERGOM.

Serdecznie DZIĘKUJEMY i prosimy o następne szkolenia.