22.06

Zakończenie roku szkolnego przebiegło w uroczystej, ale także radosnej atmosferze. Wiele uśmiechów wywołał program, w wykonaniu uczniów klas I, którzy przygotowali go pod kierunkiem pani Aleksandry Buzar. Uczniowie przygotowali dla nauczycieli świadectwa - wszyscy pedagodzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, aby w następnym roku kontynuować swoją pracę z uczniami.
Po zabawowej części uroczystości, przyszedł czas na nagrody, a tych w tym roku było bardzo dużo. Pani Dyrektor wręczyła dyplom Radkowi Wasiakowi z klasy I Toe - najlepszemu uczniowi szkoły, kandydatowi do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulacje otrzymali również rodzice Radka, którzy byli obecni na sali. 
Uczniowie, którzy skończyli rok z wyróżnieniem otrzymali jednorazowe stypendium za wysokie wyniki w nauce i wysokie średnie osiągane z przedmiotów zawodowych.
W tym roku nagrody ufundowali także nasi patroni: firma COMMON ufundowała nagrodę dla najlepszego mechatronika - otrzymał ją Marek Grzybowski z klasy II Tmt. Najlepszych elektryków i techników urządzeń i systemów energetyki odnawialnej nagrodziła firma ERBUD.
Już drugi rok z rzędu firma SCHINDLER funduje nagrody dla najlepszych techników urządzeń dźwigowych. Przedstawicielka firmy - pani Aneta Pezda, wręczyła je Wojciechowi Marczak - Maciakowi z klasy II Tum i Mateuszowi Zuchniakowi z klasy I Tmu. Nagrody ufundował także URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO. Naszym patronom bardzo dziękujemy!!!

Teraz już tylko wakacje!!