23.06

Pożegnanie, na dwa miesiące,  uczniów naszej szkoły odbyło się 23 czerwca na uroczystej akademii . Zanim jednak udali się na zasłużone wakacje, Rada Pedagogiczna i firmy, z którymi współpracujemy docenili naszych  najlepszych  uczniów w szkole.
Wojciech Marczak-Maciak z klasy I Tum uzyskał najwyższą średnią ocen   4,84 i został wytypowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jako przyszły technik urządzeń dźwigowych osiągnął również najwyższą  średnią ocen z przedmiotów zawodowych, co zostało szczególnie uhonorowane przez firmę Schindler Polska, która zasponsorowała Wojtkowi nagrodę rzeczową , a wręczył ją przedstawiciel firmy Schindler Polska –    p. Dariusz  Mielczarek. Rada Pedagogiczna doceniła również uczniów, którzy są najlepszymi w szkole : Klaudia Wołowicz z kl. I Toe, Michał Walczak z I Tmt, Rafał Lebor z kl. I Toe , Damian Zalewski z kl.I Toe , Igor Architekt z kl. I Toe.  Zostali oni  nagrodzeni  jednorazowymi stypendiami , a wręczyła je Pani Dyrektor. 
Firmy współpracujące z naszą szkoła również ufundowały nagrody rzeczowe : 
 F&F  - dla najlepszego elektryka Igora Architekta  i  Jakuba Gandziarskiego  z klasy I Toe 
 Galmet –  najlepsi „odnawialni”  Klaudia Wołowicz i Rafał Lebor z klasy I Toe .
 Wychowawcy i pedagodzy podziękowali także tym uczniom, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, za co otrzymali  drobne upominki i książki.
 WSZYSTKIM NAGRODZONYM  - GRATULACJE !
 Dalszą część akademii  pod „okiem” p. A. Kwiatkowskiej prowadzili uczniowie klasy III Tim.

I W KOŃCU SĄ WAKACJE.