23.05.2018 uczniowie naszej szkoły z klas : I T mu i II Tum – kierunek technik urządzeń dźwigowych – uczestniczyli w szkoleniu w firmie Schindler Polska w Warszawie .
Duże wrażenie na uczniach wywarły nowoczesne technologie  i urządzenia, jakim dysponuje firma, które  wykorzystywane są  do treningów i szkoleń   pracowników.
W czasie zajęć  młodzież została  przeszkolona w zakresie ogólnej wiedzy technicznej, czytania schematów ,  zasad bezpieczeństwa, a za pomocą zabaw integracyjnych prowadzący zwrócili uwagę , jak ważną  rolę pełni praca  w zespole .
W formie testu została przez prowadzących szkolenie sprawdzona  wiedza techniczna  uczniów.  Trzech chłopców z maksymalnym wynikiem  nagrodzono drobnymi upominkami.
Młodzież wróciła   bardzo zadowolona ze szkolenia i wiedzy, które zostały im przekazane i wsparte materiałami dydaktycznymi.
 Bardzo dziękujemy firmie Schindler Polska  za  zorganizowanie nam tego wyjazdu i liczymy na dalsza owocną współpracę.