W środę (18.10.2017) gościliśmy Dyrektora Regionalnego Firmy GUNNEBO Industries pana Dominika Augustyńskiego. GUNNEBO Industries to  firma szwedzka, która ma swoje przedstawicielstwo w Polsce w mieście Orneta (woj. Warmińsko-mazurskie) a specjalizuje się w produkcji zawiesi transportowych. Ciekawostką jest fakt, że firma ta założona została już w 18 wieku i działa do dziś w wielu gałęziach przemysłu.
Pan Dominik Augustyński przedstawił różnego typu zawiesia używane w transporcie. Mówił też o wielkiej odpowiedzialności, jaka ciąży na o wytwórcach tego typu urządzeń i w jaki sposób należy ich używać żeby przez długie lata bezpiecznie spełniały swoje zadania.
 Na szkoleniu obecni byli również inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego panowie Dariusz Kwiatkowski i Daniel Świąder. Inspektorzy mówili o błędach, jakie najczęściej popełniane są w pracach transportowych i starali się uświadomić jak ważna jest rola operatora podczas tych prac.
Trzy godziny szkolenia minęły nadzwyczaj szybko a wiadomości przekazane są bezcennym doświadczeniem zawodowym.

Za możliwość odbycia tej prelekcji serdecznie DZIĘKUJEMY!!!