22.03

Chcielibyśmy złożyć BARDZO serdecznie podziękowania dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 z Łodzi za przekazną naszym podopiecznym KARMĘ SPECJALISTYCZNĄ.
Dziękujemy za podarowanie zdrowia i życia zwierzakom.
Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni i w imieniu zwierzaków - jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY!
KARMA SPECJALISTYCZNA to dla niektórych zwierząt zdrowie, powrót do zdrowia, na nawet życie.
Dlaczego?
KARMA SPECJALISTYCZNA to karma BARDZO dobrej jakości, której skład nie jest bez znaczenia w przypadku zwierząt z różnymi jednostkami chorobowymi np. choroby nerek, żołądka, wątroby, trzustki. To karma NIEZBĘDNA dla zwierząt z problemami układu pokarmowego lub z alergiami pokarmowymi. Są też karmy specjalistyczne dedykowane dla seniorów lub szczeniąt.
Są wysokoenergetyczne, mają mnóstwo minerałów czy witamin. Karma specjalistyczna jest dużo droższa od zwykłej karmy bytowej, właśnie dlatego że jej skład jest selekcjonowany i przygotowywany pod kątem różnych jednostek chorobowych.
Dlatego często podkreślamy, że podarowanie KARMY SPECJALISTYCZNEJ to niejako podarowanie ZDROWIA i ŻYCIA. Karma specjalistyczna to diament wśród karm. I tu nie ma znaczenia ilość. Tu liczy się jakość. Dlatego każda podarowana ilość KARMY SPECJALISTYCZNEJ to MEGA podarunek dla zwierząt.
Chore, wychudzone, zaniedbane zwierzęta muszą jeść KARMĘ SPECJALISTYCZNĄ. Również szczeniaki i kocięta powinny być karmione jak najlepszą karmę - ich organizmy rosną, rozwijają się, powinny mieć dostarczane jak najlepsze składniki żywieniowe, witaminy, minerały.