W wtorek 19 marca 2019  w Muzeum Miasta Łodzi, w Łodzi przy ul. Ogrodowej odbyła się uroczysta Gala Finałowa rozstrzygajaca VII edycję konkursu „Pracodawcy Kreującego i Wspierającego Edukację 2018”. Konkurs ten jest zorganizowany Prezydenta Miasta Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.
Nizmiernie miło nam poinformować, że wszystkie zgłoszone przez naszą szkołę firmy zostały nominowane do głównej nagrody a jedna z nich wyróżniona.

Wśród nominowanych znaleźli się:

• Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Łódź
  • Urząd Dozoru Technicznego Oddział Łódź
  • F&F Filipowski Pabianice
  • Schindler Polska

Wyróżnienie za działania na rzecz szkoły otrzymała firma Schindler Polska.
Warto przypomnieć, że w tamtym roku główną statuetkę Łódzkich Łabędzi otrzymał Pan Rafał Filipowski prezes firmy F&F Filipowski z Pabianic.
Ogromnie dziękujemy wszystkim zgłoszonym przez nas firmą za zaangażowanie i pomoc w realizacji i wspieraniu procesu edukacyjnego.