27.02

 

Dzięki uprzejmości firmy IMMERGAS Polska w dniu 27 lutego grupa nauczycieli i uczniów naszej szkoły miała możliwość odwiedzić miasto Kielce. Nie był to wyjazd turystyczny a zawodowy. Tego dnia odbywały się międzynarodowe targi ENEX Nowa Energia poświęcone odnawialnym źródłom energii.
W targach prezentowały się 84 firmy z czterech krajów: Polski, Niemiec, Czech i Chin. Warto podkreślić, że wystawiały się firmy ściśle współpracujące z naszą szkołą: Galmet z Głubczyc i BRUK-BET SOLAR z Niecieczy.
Firma IMMERGAS Polska, fundator naszego wyjazdu obecna od 50 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Oferta firmy to ekonomiczne kotły grzewcze - kondensacyjne i tradycyjne - pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.
Dzięki uprzejmości firmy mogliśmy wziąć udział w VIII Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC). To najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział ponad 600 uczestników. Spotkanie miało na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.
Dziękujemy serdecznie firmie IMMERGAS Polska za prezenty, ciepłe przyjęcie i zorganizowanie całego wyjazdu.
DZIĘKUJEMY!!!