W poniedziałek 27.05.2019 roku grupa uczniów  naszej szkoły przystąpiła do egzaminu państwowego z  obsługi wózka podnośnikowego kategorii II WJO.

Szkolenie to odbywało się w ramach Projektu Unijnego – Twoje nowe kwalifikacjeprzyszły sukces na rynku pracy” współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Komisje egzaminacyjną tworzyli Inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego Oddział w Łodzi.
Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.
Do egzaminu przystąpili uczniowie o profilach: technik informatyk, mechatronik, elektryk i technik urządzeń dźwigowych.
Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli szkolenie i zdobyli cenione uprawnienia na rynku pracy.