W dniu 14 października świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Młodzież z okazji tego święta przygotowała dla nauczycieli krótki występ, w trakcie którego zaśpiewali i zagrali zabawne piosenki. Każdy dostał także życzenia, na których znajdowały się sentencje i "złote myśli" .
Dzień Edukacji Narodowej to także dzień, w którym nagrodzeni zostają najbardziej wyróżniający się nauczyciele. W tym roku Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Grażyna Woźniak, Leszek Brych, Włodzimierz Drewnowski, Krzysztof Adamczewski , Aleksandra Buzar, Ireneusz Borowiec, Damian Mikołajczyk, Jacek Jurek, Robert Pytko, Robert Klarecki, Michał Mamełka, Włodzimierz Kmiecik.
Nagrody otrzymali także pracownicy administracji i obsługi.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!! Po części oficjalnej nauczyciele i występujący uczniowie wspólnie świętowali przy przepysznym torcie. A jeszcze później nauczyciele uczcili swoje święto wspólnym wyjazdem do Krakowa, Wieliczki i Tarnowskich Gór. Pogoda dopisała, a wspólnym wyjazd był aktywnym czasem zwiedzania i poznawania nowych miejsc.