WYCIECZKA W RAMACH PROJEKTU „PLANUJĘ SWOJĄ PRZTSZŁOŚĆ, ZDOBYWAM ZAWÓD, OSIĄGAM SUKCES”
28.04
W dniu 28 kwietnia 2026 r. uczestnicy projektu unijnego pn.: „PLANUJĘ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, ZDOBYWAM ZAWÓD, OSIĄGAM SUKCES” jako uczestnicy kursu SEP w kat. E do 1 kV wzięli udział w pierwszej z dwóch realizowanych w tym roku wycieczek. Odwiedziliśmy laboratorium oświetlenia elektrycznego w Instytucie Elektroenergetyki Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. Zajęcia realizowane w laboratorium miały na celu poznanie elektrycznych źródeł światła od strony praktycznej. Wycieczka była podsumowaniem realizowanych tematów podczas prowadzonego kursu SEP.


