W dniu dzisiejszym (23.05.2017) w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z Dniami Doradztwa Zawodowego – Ucz się w Łodzi!!! Podczas tego święta nastąpiło podsumowanie 9 edycji wojewódzkiego konkursu ZAWODOWIEC. Podpisane zostały również honorowe patronaty.

Firma KISAN z Kańczugi objęła patronat nad klasą technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Firma KONE patronować będzie kierunkowi- technik urządzeń dźwigowych.

Tegoroczny konkurs ZAWODOWIEC 2019 zgromadził ponad 200 uczestników z 18 powiatów województwa łódzkiego.

Finał miał niezwykle uroczysty charakter ze względu na obecność władz miasta, przedstawicieli urzędów i instytucji a przede wszystkim licznych grono firm współpracujących ze szkołą. Uroczystość rejestrowała telewizja Łódź http://lodz.tvp.pl/787149/lwd

Należy serdecznie podziękować sponsorom tytularnym  nagród tegorocznej edycji :

Firmie Galmet z Głubczyc  oraz firmie Schindler Polska

Kolejnymi fundatorami nagród byli Łódzka Specjalna Strefa EkonomicznaUrząd Marszałkowski w Łodzi.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

 

Wyniki tegorocznej edycji:

FOTOGRAFIA

W Kategorii Fotografia Jury przyznało dwa wyróżnienia

  • Julia Wasiak z Gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu
    Tytuł wyróżnionej pracy - Artysta malarz
  • Jakub Bednarek z Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Topoli Królewskiej
    Praca zatytułowana – Elektryk

3 miejsce

  • Gabriela Cieślakz Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach
    Tytuł pracy: Konserwator dzieł sztuki

2 miejsce

  • Żaneta Szadkowska i Zuzanna Felner z Szkoły Podstawowej im Mieczysławy Butler w Ostrowach
    Tytuł pracy „Ja pośród chmur”

1 miejsce

  • Maja Zwolińska i Iga Bugaj ze Szkoły Podstawowej w Kęszycach
    Praca zatytułowana: „Pasja + Praca= Walka z cichym przeciwnikiem…”

 

Kategoria PLAKAT

Wyróżnienie

  • Karolina Snuszka ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie – praca zatytułowana Straż pożarna

3 miejsce

  • Klaudia Gałaj z Szkoły Podstawowej w Witoni, tytuł pracy Fotograf

2 miejsce w kategorii PLAKAT

  • Aleksandra Rozwens ze Szkoły Podstawowej im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
    Praca zatytułowana Ogrodnik

 

1 miejsce

  • Karolina Jasińska z Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej, za pracę zatytułowaną „Krawiec”,

 

OPOWIADANIE

3 miejsce

  • Róża Graf z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach – tytuł pracy „Za głosem serca- pedagog specjalny"

2 miejsce

  • Alicja Wołosz ze Szkoła Podstawowej im. dr Henryka Jordana w Ksawerowie Tytuł pracy Mój wymarzony zawód

1 miejsce

  • Wiktoria Mościcka  ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Lutomiersku tytuł pracy „Ja i moja przyszłość"

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

W Kategorii Prezentacja multimedialna Jury przyznało dwa równorzędne

 3 miejsca

  • Katarzyna Piwowar ze Szkoły Podstawowej w Galewicach
    tytuł: „Trener psów”
  • Wiktoria Dębiec Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Powstańców Styczniowych 1863 r. w Lubochni
    Tytuł prezentacji: „Lekarz”

2 miejsce

  • Agnieszka Borowiec z Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 67
    im. Janusza Korczaka w Łodzi tytuł pracy Architekt

1 miejsce

  • Joanna Palma Szkoły Podstawowej im. dr. Henryka Jordana
    w Ksawerowie tytuł pracy Od rzemieślnika do medyka czyli o mistrzu skalpela chirurgu