ŻEGNAMY "ZAWODOWCA"

"Zawodowiec" to konkurs, który przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Po raz pierwszy odbył się w 2010. Pomysłodawcami konkursy byli panowie: Włodzimierz Drewnowski i Zdzisław Jurewicz. Odbyło się 9 edycji "Zawodowca" - ostania w 2019r. Plany kolejnych - pokrzyżowała pandemia.
Konkurs propagował szkolnictwo zawodowe wśród gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. W ciągu tych 10 lat konkurs na stałe wpisał się w łódzkie wydarzenia związane ze szkolnictwem zawodowym. Kolejne edycje przynosiły ze sobą coraz więcej prac, które można już liczyć w tysiące, a ostatnie finały "Zawodowca" odbywały się w trakcie łódzkich "Dni Doradztwa Zawodowego". Gościliśmy w tym czasie wielu znamienitych gości, przedstawicieli współpracujących z ZSET firm, przyjaciół "Wareckiej".
Był to dla nas piękny czas, z którego jesteśmy niezmiernie dumni! Dziś kończymy fascynującą przygodę z "Zawodowcem". Wszystkim, którzy przez te lata nas wspierali - dziękujemy! Wspomnienia związane z organizacją "Zawodowca" odnajdziecie w załączonej prezentacji.